Головна Економіка На Радехівщині «Галсільліс» підбив підсумки роботи за 9 місяців року

На Радехівщині «Галсільліс» підбив підсумки роботи за 9 місяців року

Днями у Радехівському ДЛГП «Галсільліс» відбулася виїзна нарада-семінар, під час якої підсумували роботу 18 дочірніх лісогосподарських підприємств за  9 місяців  року.

Генеральний директор ОКС ЛГП «Галсільліс» Володимир Мельник ознайомив присутніх із виконанням низки задекларованих програмних завдань. «Упродовж 9 місяців дохід підприємства збільшився на 33% і склав 99,2 млн грн. Лісогосподарські підприємства отримали чистий прибуток у сумі 4140 тис грн, що на 2125 тис грн, або на 48,7 % більше у порівнянні з аналогічним періодом 2016 року. За 9 місяців 2017 року дочірні підприємства сплатили податків та обов’язкових платежів на загальну суму 35,3 млн грн. Головним завданням підприємства є перехід від суцільних до поступових способів рубок і подальше зменшення їх площ», – розповів він.

Після підбиття підсумків, учасники наради оглянули лісові об’єкти Радехівського ДЛГП. Увага присутніх була зосереджена на проблемі всихання соснових насаджень, основною причиною якої є зниження рівня ґрунтових вод і як наслідок – незначна кількість води, необхідної для росту дерева, що спричиняє зниження кількості виділення смол і пошкодження дерева шкідниками.

Також продемонстровали відпуск деревини із застосуванням системи електронного обліку як своєчасного та достовірного відображення руху лісопродукції, доступності даних про їх залишки, контроль обліку оплати, прозорість роботи матеріально відповідальних осіб і, в першу чергу, мобільність виявлення незаконного вивозу лісопродукції.