Головна Економіка Індекс податкоспроможності територіальних громад Львівщини за показниками доходів загального фонду бюджету

Індекс податкоспроможності територіальних громад Львівщини за показниками доходів загального фонду бюджету

Департамент фінансів Львівської ОВА проаналізував відносну податкоспроможність громад Львівщини за І квартал цього року. Це надходження податків до загального фонду бюджету громади в розрахунку на одного мешканця до аналогічного показника загалом по області.

«Із 73 громад маємо 8 більш, ніж спроможних з найвищими надходженнями на одного мешканця: Сокільницька, Славська, Мурованська, Львівська, Солонківська, Підберізцівська, Пустомитівська і Зимноводівська. Показово, що майже всі вони розташовані поблизу обласного центру.

Ще 11 громад можна вважати цілком спроможними: Давидівська, Оброшинська, Івано-Франківська, Кам’янка-Бузька, Радехівська, Стрийська, Шегинівська, Сколівська, Тростянецька, Жидачівська і Городоцька.

Однак 9 наших громад за податкоспроможністю поступаються середньообласній більш, як утричі: Стрілківська, Бісковицька, Добромильська, Хирівська, Журавненська, Боринська, Підкамінська, Поморянська, Добросинсько-Магерівська», – поінформували в профільному департаменті.

Детальніше з індексами податкоспроможності громад можна ознайомитись за ПОСИЛАННЯМ.