Головна Економіка Кому на Львівщині пропонують найвищу зарплату?

Кому на Львівщині пропонують найвищу зарплату?

Аналіз бази вакансій Львівського Обласного центру зайнятості засвідчив, що найвища винагорода на Львівщині пропонується водію автотранспортних засобів у Пустомитах – 50 тис. грн. Претендент займатиметься міжнародними перевезеннями вантажів, контролюватиме навантаження, розвантаження, доглядатиме за технічним станом фури.

На 5 тис. грн менше, тобто 45 тис. грн, отримуватиме машиніст крана автомобільного в Мостиськах. Йдеться про роботу на автомобілях вантажопідйомністю 3,8-10 тонн. Від кандидата вимагають наявність посвідчення кранівника з відповідними категоріями, військового квитка, готовність до відряджень та ненормованого робочого дня.

Заробітну плату у розмірі 40 тис. грн готові платити агроному-досліднику в Радехові за аналіз і обстеження сільгоспугідь господарства, розробку технічної карти посівів, проведення польових і лабораторних досліджень тощо. Обов’язкова вимога – вільне володіння англійською мовою.

На 30 тис. грн зарплати можуть розраховувати декілька претендентів, зокрема машиніст установки самоклейних плівок, менеджер зі збуту і слюсар-електрик з ремонту електроустаткування  у Пустомитах, інженер з транспорту у Радехові, водій автотранспортних засобів у Кам’янка-Бузькій, машиніст автогрейдера у Львові.

Тонкощі будови, технічну характеристику, правила експлуатації механічного котка, схеми трамбування ґрунту, норми витрат пально-мастильних матеріалів і не тільки повинен знати машиніст механічного котка, котрому гарантується офіційна робота із заробітком 25 тис. грн у Львові. Таку ж оплату пропонують агрономам у Самборі, водіям автотранспортних засобів у Львові та Пустомитах та інженерам-конструкторам у Пустомитах.

Від 20 до 24 тис. грн зможе заробити у Радехові інженер-програміст, у Львові – головний інженер на виробництві, начальник цеху, машиніст екскаватора або пивовари (без досвіду роботи, вимога – підіймання мішків з солодом вагою 45 кг, організований довіз працівників), у Пустомитах – оператори-термісти на автоматичних лініях або машиніст екскаватора, у Бориславі – соціальний менеджер, у Червонограді – помічник майстра (ткацькі верстати та в’язальні машини), у Буську – тракторист, Бродах і Радехові – інженери з охорони праці, у Кам’янці-Бузькій – фінансовий директор. На таку ж зарплату у Червонограді, Жовкві, Яворові, Буську, Старому Самборі, Кам’янці-Бузькій та Львові заклади охорони здоров’я шукають лікарів різного профілю.

Телефон відділу організаційно-інформаційної роботи та архівної справи Львівського обласного центру зайнятості:  233-71-85