Головна Економіка Крафтовиків Львівщини ознайомили з чинними фінансовими програмами на конференції «Можливості в часи...

Крафтовиків Львівщини ознайомили з чинними фінансовими програмами на конференції «Можливості в часи кризи»

Учасниками стали 60 виробників крафтової продукції.

У Львові в межах ярмарку крафтових виробників «Lviv Craft Fest» відбулась конференція «Можливості в часи кризи». Учасникам розповіли про обласні та державні програми підтримки та відкриті гранти від держави.

Також присутні дізнались про грантову підтримку ФАО та ЄС для малих та мікровиробників аграрної продукції, грантову підтримку чеської гуманітарної організації «Людина в біді» для відновлення місцевого та релокованого бізнесу, а ще як написати грантову заявку, тонкощі формування бізнес-планів.

«Участь у програмах підтримки дозволяє агро- та крафтовим виробникам відкривати нові ринки та розширювати свої можливості експорту. У 2023 році орієнтовно 900 заявників з Львівщини отримали 250 млн. грн з бюджетів усіх рівнів, зокрема завдяки грантам та проєктам міжнародної технічної допомоги. Департамент агропромислового розвитку Львівської ОВА щотижнево оприлюднює інформацію про нові можливості виробників з залучення додаткового фінансового  ресурсу, зокрема про нові програми та гранти, тому вартує розпочинати ранок з кави та з перегляду сторінки департаменту. Ви точно знайдете на нашій сторінці саме той грант, який вам підійде», – зауважила директорка департаменту агропромислового розвитку Львівської ОВА Тетяна Гетьман.

Також на конференції крафтярі отримали цінну інформацію з питань маркетингу та продажів, що надалі дозволить виробникам ефективно просувати свою продукцію на ринку, залучати нових клієнтів та розширювати свої ринки збуту, забезпечити стабільний розвиток бізнесу в крафтовому виробництві.

У ході конференції учасники мали можливість поставити запитання спікерам, зокрема щодо правильності заповнення грантових заявок та оподаткування та обмінялись своїм досвідом участі в програмах МТД.