Головна Економіка Львівська прокуратура відсудила у підприємства понад 345 тисяч гривень на користь держави

Львівська прокуратура відсудила у підприємства понад 345 тисяч гривень на користь держави

Минулоріч, 31 травня, керівником Львівської місцевої прокуратури №1 пред’явлено позов до господарського суду Львівської області в інтересах держави про стягнення збитків завданих державі внаслідок невиконання умов договору купівлі-продажу об’єкта незавершеного будівництва, а саме – очисних споруд вул. Персенківка, 19 у Львові , – повідомили Буському медіа порталу у Прокуратурі Львівської області.

Відповідно до умов цього договору покупець зобов’язувався завершити будівництво об’єкта без збереження первісного призначення та ввести його у експлуатацію до 23.09.2015.

Проте, коли продавець (в особі Регіонального відділення Фонду державного майна України по Львівській області), 24.09.2015, здійснив за місцем розташування майна перевірку, то виявив невиконання обумовленого. Порушення зафіксували у акті перевірки.

Так, рішенням господарського суду Львівської області від 22.03.2016, згаданий договір розірвано.

Окрім цього, зазначимо, що за наслідками проведеної інвентаризації, проведено незалежне оцінювання відсутнього обладнання, яке було передано ТзОВ згідно договору купівлі-продажу.

Як наслідок – виявлено збитки, завдані Регіональному відділенню Фонду державного майна України по Львівській області, на загальну суму 345 276 грн.

Рішенням господарського суду Львівської області позов Львівської місцевої прокуратури №1 задоволено повністю, а відтак, з львівського підприємства на користь держави стягнуто зазначену суму.

Прес-служба прокуратури Львівської області