Головна Економіка Працівники Львівської митниці в пункті пропуску “Шегині” вилучили понад 800 одиниць нового...

Працівники Львівської митниці в пункті пропуску “Шегині” вилучили понад 800 одиниць нового одягу та косметики

Двоє громадян намагались провезти товар, що перевищує неоподатковувану норму переміщення через митний кордон України.

Так, учора в пункт пропуску «Шегині – Медика» з Республіки Польщі смугою руху спрощеного митного контролю «зелений коридор» прибули два мікроавтобуси, – повідомляє ДФС у Львівській області.

. Під час візуального огляду транспортних засобів у працівників митниці виникла підозра, що в них є предмети або товари, в обсягах, що перевищують неоподатковувану норму переміщення через митний кордон України. Автомобілі скерували у спеціально відведене місце для поглибленого огляду. Там у салонах та багажних відділеннях митники виявили товар в обсягах, що перевищують неоподатковувану норму переміщення через митний кордон України. В одному з них були дитячі та чоловічі джинси, светри, куртки, футболки – загалом 285 шт. В іншому – світшоти, спідниці, сарафани, сукні, кардигани, легінси тощо, а також очищувальний тонік, крем-бальзам, маска-бальзам, гелі, шампуні різної кількості, ємності та виробників. Загалом 583 штуки.

Так, громадяни порушили встановлений порядок проходження митного контролю в зонах (коридорах) спрощеного митного контролю, тобто везли через митний кордон України товари в обсягах, що перевищують неоподатковувану норму переміщення через митний кордон України.

За цими фактами за ознаками ст. 471 МКУ складено протоколи про порушення митних правил. Товари вилучено. Їх вартість буде встановлено додатково. Справи скерують до суду.