Головна Економіка Львів допоможе ОСББ на вулиці Рубчака із каналізуванням та водопостачанням, де ці роботи не були...

Львів допоможе ОСББ на вулиці Рубчака із каналізуванням та водопостачанням, де ці роботи не були виконані забудовником

Місто допоможе мешканцям ОСББ з каналізуванням та водопостачанням на вул. Рубчака, де ці роботи не забезпечив забудовник. Тут будівництво на замовлення військових провела недобросовісна компанія. Йдеться загалом про 8 будинків на вул. Рубчака. Мерія готова в бюджеті передбачити до 70% вартості проведення цих робіт наступного року.

Місто допоможе ОСББ на вул. Рубчака із каналізуванням та водопостачанням, де ці роботи не були виконані забудовником

Про це повідомили на сайті міської ради Львова.

«Тут треба робити водовідведення. Цього підрядника, який це не виконав, треба брати сюди і вирішувати. Він зробив людям біду», — відзначив міський голова Львова Андрій Садовий.

Також під час зустрічі з мешканцями мер озвучив, що місто допоможе врегулювати і земельне питання.

«Якщо ви до кінця року зробите проект, то на наступний рік у бюджеті ми передбачимо 70% коштів на ці роботи. Зараз треба оперативно зайнятись проектною частиною. Ми готові у бюджеті кошти частково передбачити. Я так розумію, що військові тут залучили недобросовісного забудовника, який не зробив каналізування і водовідведення. Також тут треба зробити зони відпочинку та паркувальну зону», — додав міський голова Львова.

Місто допоможе ОСББ на вул. Рубчака із каналізуванням та водопостачанням, де ці роботи не були виконані забудовником

Відтак, місто допоможе розробити проект каналізування та водовідведення, і буде спільно з мешканцями ОСББ обговорювати реалізацію проекту. Орієнтовна вартість включення труб в каналізацію — 10 млн грн.

«Ми можемо з вами підписати меморандум по співпраці з ОСББ. Ви можете бути першими, бо ми ще такі угоди індивідуально з ОСББ не підписували», — запропонував мешканцям мер.