Головна Економіка На Бущині 12 тисяч 500 пенсіонерів можуть отримати осучаснення пенсії

На Бущині 12 тисяч 500 пенсіонерів можуть отримати осучаснення пенсії

У вересні місяці кількість звернень до органів Пенсійного фонду суттєво збільшилась в порівнянні з минулими місяцями. Питання, з якими звертаються громадяни, стосуються проведення перерахунків пенсій, що мали відбутися з 1 жовтня та змін в пенсійному законодавстві для майбутніх пенсіонерів.

Адже, ще на початку літа Уряд подав законопроект № 6614 про пенсійну реформу до Верховної Ради, який 13 липня було прийнято у першому читанні.

У Буському районі 12500 тисяч пенсіонерів (96,5 відсотків  від загальної чисельності цивільних пенсіонерів) отримують пенсію за нормами Закону України “Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування”. Тобто, їх пенсії підлягатимуть осучасненню.

Розмір підвищення розрахується індивідуально для кожного пенсіонера відповідно до матеріалів пенсійної справи. Тому , звертатися не потрібно.

Крім того, пропонується скасувати 15 відсоткове зниження пенсій працюючим пенсіонерам.

Пенсійний фонд України провів підготовчу роботу для здійснення осучаснення пенсій, програмне забезпечення розроблено та протестовано. У разі прийняття Верховною Радою України 3 жовтня 2017 року законопроекту № 6614 « Про внесення змін до деяких законодавчих актів  України щодо підвищення пенсій органи Пенсійного фонду забезпечать у жовтні місяці виплату підвищеного розміру пенсій у зв’язку з їх осучасненням.