Головна Економіка На ділянці дороги Золочів-Красне розпочали ремонтні роботи

На ділянці дороги Золочів-Красне розпочали ремонтні роботи

В рамках субвенції державного бюджету України сьогодні розпочалися роботи з поточного середнього ремонту автомобільної дороги О140701 Золочів-Красне на ділянці км 12+200 – км 23+000. Із ходом робіт ознайомилися голова Буської РДА Олег Коваль, перший заступник Буської РДА Богдан Гринишин та заступник Тарас Дума.

«Від залізничного переїзду смт.Красне в сторону Золочева розпочато ремонт дороги: наразі проводяться роботи із фрезерування старого асфальтобетонного покриття, згодом – асфальтування. Ми продовжуємо в районі ремонтувати дороги, адже Президент України, Уряд і обласна влада вбачають ремонт доріг пріоритетом діяльності. Звичайно не можливо за рік всі дороги зробити, тим паче коли весь світ зараз переживає економічну кризу через COVID-19. На автодорогу Золочів-Красне протяжністю 5,1 км з державного бюджету України виділено 46 млн. грн. Ремонт дороги перебуває на особистому контролі», – каже голова Буської РДА Олег Коваль.

На ділянці дороги Золочів-Красне розпочали ремонтні роботиРоботи виконує підрядна організація ТзОВ «Дрог-Буд Україна».

Також в рамках робочої поїздки заступник голови Буської РДА Тарас Дума оглянув міст в селі Сторонибаби.

На ділянці дороги Золочів-Красне розпочали ремонтні роботи«На цьому мості перила готові до встановлення, але на даний момент знаходяться на фарбуванні, найближчим часом будуть встановлені», – відзначив Тарас Дума.