Головна Економіка На Львівщині обговорили актуальні питання виробництва молока та молочної продукції

На Львівщині обговорили актуальні питання виробництва молока та молочної продукції

Голова постійної комісії з питань діяльності агропромислового комплексу, підприємництва та інвестицій Львівської обласної ради Юрій Раделицький сьогодні, 6 червня, відвідав семінар «Актуальні питання виробництва молока та молочної продукції: нове законодавство, сучасні методи лабораторного контролю та важливість впровадження системи менеджменту безпечності».

Учасники заходу – фахівці господарств з виробництва молока, молокопереробних підприємств і крафтових сироварень, науковці та інші зацікавлені учасники.

«Тема семінару є важливою, оскільки допомагає покращувати якість молочної продукції українських виробників під вимоги Європейського Союзу.

Присутні ознайомилися, зокрема з важливістю запровадження програми контролю сирого молока, особливостями вимог харчового законодавства у молочному секторі, лабораторними дослідженнями в межах Програми контролю сирого молока», – розповів Юрій Раделицький.

Захід відбувся в рамках швейцарсько-української програми «Розвиток торгівлі з вищою доданою вартістю в органічному та молочному секторах України», що впроваджується Дослідним інститутом органічного сільського господарства (FiBL, Швейцарія) у партнерстві із SAFOSO AG (Швейцарія).