Головна Економіка На Львівщині стартував Hotel forum «Бізнес з душею та бізнес для душі»

На Львівщині стартував Hotel forum «Бізнес з душею та бізнес для душі»

Подія об’єднала відповідальні українські бізнеси, які активно функціонують та працюють над своїм розвитком.

Сьогодні, 10 травня, у BARVY event hall стартував дводенний Hotel forum «Бізнес з душею та бізнес для душі». Форум покликаний для обговорення найбільш актуальних питань та викликів, з якими стикається сьогодні цей сектор економіки. Організатори цього заходу спрямували свої зусилля на об’єднання відповідальних українських бізнесів, які активно функціонують та працюють над своїм розвитком.

Подія об’єднала майже 350 учасників. Це власники та керівники готелів і ресторанів, інвестори, розробники, дизайнери, архітектори, фінансові експерти та технологи, інші працівники сфери гостинності. Спікерами є експерти готельної та туристичної галузі.

Захід є не лише платформою для обговорення та обміну ідеями про майбутнє розвитку готельного бізнесу в Україні, а й місцем для встановлення стратегічних партнерств та співпраці між готельними компаніями. Це сприятиме подальшому розвитку галузі та підвищенню рівня сервісу для міжнародних та внутрішніх туристів.

«Туристичний збір — це не лише фінансова витрата, але й ключовий механізм для стимулювання та сприяння співпраці між різними суб’єктами туристичної індустрії та місцевими громадами. Посилюючи співпрацю, ми створюємо умови для туристичного зростання, покращення інфраструктури та розвитку місцевих громад. Це відкриває нові перспективи для сталого та гармонійного розвитку національного туризму», – зазначив заступник голови Львівської ОВА з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Олександр Кулепін.

У перший день форуму учасники обговорюють різноманітні аспекти готельного бізнесу, зокрема реформування системи класифікації готелів, фінанси та інвестиції, стратегії успішного розвитку бізнесу в умовах нестабільності, а також можливості співпраці та інноваційні рішення для туристичних комплексів.

Другий день передбачає обговорення актуальних питань ресторанного сектору, зокрема тренди у кулінарному мистецтві, оптимізацію роботи кухні та управління персоналом. Також велику увагу приділили безбар’єрності в готельному бізнесі та важливість створення комфортних умов для всіх клієнтів.

«Український готельний бізнес вимушений пристосовуватися до подій, які мають великий негативний вплив на економіку та суспільство. Сьогоднішні виклики складні, але спільними зусиллями ми зможемо не тільки вистояти, але й знайти передумови для розвитку», – зауважили організатори форуму VAN GROUP.