Головна Економіка На Львівщині стартувала міжнародна конференція «Колтюбинг. Інтенсифікація. Нове буріння»

На Львівщині стартувала міжнародна конференція «Колтюбинг. Інтенсифікація. Нове буріння»

31 травня, у Будинку Вчених стартувала V Міжнародна конференція «Колтюбинг. Інтенсифікація. Нове буріння». Захід об’єднав власників, керівників та провідних фахівців найбільших сервісних і видобувних компаній Канади, США, Польщі, Чехії, Румунії, Білорусі та України.

Участь у відкритті конференції взяв перший заступник голови Львівської ОДА Ростислав Замлинський.

«Традиційно на Львівщині нафтогазова промисловість є дуже потужною. Це і досвід нафтогазовидобутку, якому вже 120 років, і наукові організації з професійними кадрами. Саме це формує нашу енергетичну безпеку, формує її в той час, коли країна потерпає від агресії зовнішнього ворога. Важливо також, що в цей час принциповою є спільна позиція цивілізованого світу стосовно газопроводу «Північний потік-2». Це результат роботи нашої дипломатії, Президента України Петра Порошенка. Це не лише економічний фактор, це продовження санкцій проти Російської Федерації, і я впевнений, що такими спільними зусиллями ми продовжуватимемо піднімати нашу енергетичну безпеку, економіку і залучати до цього молодих фахівців», – зазначив Ростислав Замлинский.

В межах конференції учасники працюватимуть у сесіях – «Стратегія розвитку нафтосервісного ринку, «Нове буріння», «Інтенсифікація. Снаббінг. ГРП», «Геологія. Розвідка. Інформація».

Також особливістю заходу стане проведення тематичних воркшопів, під час яких учасники обговорять найбільш актуальні питання галузі. Серед тем воркшопів – «Що вірно та невірно в геофізиці України?» та «Бурові сервіси в «Укргазвидобуванні»: як працювати з державною компанією?».