Головна Життя Методи протидії домашньому насильству розглянули

Методи протидії домашньому насильству розглянули

30 травня за ініціативи департаменту соціального захисту населення та Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Львівській області відбувся круглий стіл «Ефективність взаємодії державних структур щодо запобігання та протидії домашньому насильству».

Участь у круглому столі взяли суб’єкти, які здійснюють заходи із запобігання та протидії домашньому насильству в області.

«У новому Законі України «Про запобігання та протидію домашньому насильству» визначено чіткий перелік суб’єктів, які здійснюють заходи у цій галузі. Усім суб’єктам необхідно окреслити проблемні питання взаємодії у цьому напрямку та спільно спрацювати над їх вирішенням», – зазначила директор департаменту соціального захисту населення Наталія Кузяк.

Учасники круглого столу поділились своїм досвідом роботи у сфері надання допомоги жертвам домашнього насильства, а також надали пропозиції щодо вдосконалення взаємодії усіх суб’єктів.

Особливу увагу учасники звернули на необхідність проведення роботи із кривдниками, а саме впровадження в області корекційних програм для осіб, які вчинили домашнє насильство.

Представники громадськості виявили бажання стати учасниками робочої групи із напрацювання корекційних програм, а також долучитись до їх впровадження.

Зазначимо, департаментом спільно з представниками Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Львівській області, громадською організацією «Центр «Жіночі перспективи» та благодійною організацією «100% життя» заплановано проведення навчань для відповідальних спеціалістів районних державних адміністрацій, виконавчих комітетів міст обласного значення та об’єднаних територіальних громад з приводу застосування нового законодавства щодо запобігання домашньому насильству при роботі із жертвами та кривдниками.