Головна Економіка Начальник Львівської ОВА відреагував на інформацію про відсторонення керівництва Львівської податкової

Начальник Львівської ОВА відреагував на інформацію про відсторонення керівництва Львівської податкової

Керівництво ГУ ДПС у Львівській області відсторонено за наслідками моніторингу відшкодування ПДВ у 2022 році.

На цю ситуацію відреагував начальник Львівської ОВА Максим Козицький.

«Сьогодні вранці народний депутат України і голова Комітету ВРУ з питань фінансів, податкової та митної політики Данило Гетманцев розродився «переможним» дописом про відсторонення керівництва Львівської податкової у повному складі за наслідками моніторингу відшкодування ПДВ у 2022 році. Мовляв, львівські фіскали повертали сумнівний ПДВ без перевірки і якщо факти підтвердять, то всіх звільнять.

За дивним збігом обставин всі перевірки та відповідні рішення виконувачка обов’язків голови Державна податкова служба України Тетяна Кірієнко провела за один день – аж у другій половині грудня. Майже через пів року з того часу як Львівська ОВА вийшла у публічний простір з підозрою керівництва ДПС у Львівській області у непрозорому відшкодуванні ПДВ. Аж через пів року після того як підприємці на кожному куті неофіційно розповідали про схеми у стінах Львівської ДПС. Через пів року після великої кількості публікацій у ЗМІ про перерахування коштів фіктивним компаніям.

Чому так довго, Даниле Олександровичу та Тетяно Павлівно? Саме ви як очільник Комітету ВРУ з питань фінансів, податкової та митної політики та очільниця ДПС України мали б моментально реагувати на подібні факти зловживань і порушень!

Чому новий керівник Львівської ДПС знову з приставкою в.о.? Сподіваюсь, що він не перейме досвід роботи колишнього виконувача обов’язків голови львівських фіскалів, який працював під вашим чуйним керівництвом. Також дуже б хотів публічно почути думку щодо цієї ситуації і Міністра фінансів України Sergii Marchenko

Наостанок хочу підкреслити: щоб не повторювались подібні ситуації, недостатньо відсторонити та звільнити, а слід довести справу до логічного завершення – щоб усі винні були покарані згідно з законом. Бо з таким підходом до роботи ми точно не зможемо знизити рівень корупції, як у Сингапурі, про який ви пишете, Даниле Олександровичу!».

Зазначив очільник області.