Головна Економіка Вдалося напрацювати варіанти подальшої співпраці між ДП «Львіввугілля» і ПАТ «Львівська вугільна...

Вдалося напрацювати варіанти подальшої співпраці між ДП «Львіввугілля» і ПАТ «Львівська вугільна компанія», – Богдан Гагалюк

У середу, 30 травня, постійна комісія з питань будівництва, житлово-комунального господарства, енергоефективності, альтернативної енергетики, промисловості та інвестиційної політики провела виїзне засідання у м. Сокаль.

Депутати разом іздепартаментом паливно-енергетичного комплексу та енергозбереження Львівської ОДА, керівниками вугільних підприємств знаходили шляхи вирішення ситуації, яка склалася в області з видобутком вугілля, його відвантаженням та постачанням на електростанції.

За словами голови комісії Богдана Гагалюка, основною метою виїзної наради було – налагодження співпраці, якої немає останніх 3-4 місяці, між ДП «Львіввугілля» і ПАТ «Львівська вугільна компанія».

«Їхні взаємні звинувачення, а також недостатня робота Львівської залізниці призвели до того, що ці вугільні підприємства, які мають працювати, як одне ціле, не можуть знайти між собою порозуміння. А від цього страждають працівники підприємств і їхні сім`ї.

Після двогодинної наради, на мою думку, вдалося напрацювати можливі варіанти подальшої співпраці, щоб шахтарі відвантажували вугілля і отримували за це кошти, а збагачувальна фабрика переробляла це вугілля і відповідно теж отримувала кошти за свою роботу», – зауважив Богдан Гагалюк.

Нам вдалося напрацювати варіанти подальшої співпраці між ДП «Львіввугілля» і ПАТ «Львівська вугільна компанія», – Богдан Гагалюк

Варто зауважити, що через місяць запланували провести ще одну нараду, щоб проаналізувати виконання ухвалених під час наради рішень.

«Ми робимо все можливе, щоб зняти напругу в колективі, бо це більше 8 тис. шахтарів Львівсько-Волинського вугільного басейну, які мешкають на території нашої області», – підсумував Богдан Гагалюк.