Головна Економіка Підприємство, що займається металообробкою, планує розширення виробничих потужностей

Підприємство, що займається металообробкою, планує розширення виробничих потужностей

26 червня, голова облдержадміністрації Олег Синютка зустрівся із керівництвом компанії Ако Індастріс, аби узгодити напрями спільної роботи у майбутньому.

«Металообробка для нашого регіону надзвичайно важлива та бажана галузь. Тож присутність в області подібних компаній сприяють залученню інвестицій. Наш відділ супроводу інвестиційних проектів активно працює над тим, щоб створити максимальний комфорт бізнесменам та пришвидшити отримання усіх дозвільних документів», – зазначив Олег Синютка.

В межах зустрічі представники компанії ознайомили очільника області із розвитком підприємства за останні роки, поінформували про актуальний стан справ та озвучили плани щодо розвитку.

«Львівщина дуже сприятливий для бізнесу регіон. Місцева влада зуміла налаштувати прозору злагоджену роботу, тож у наших планах розширити свої виробничі потужності», – наголосив генеральний директор ТОВ “Ако Індастріс” Павел Чіжек.

Відтак, у планах компанії наростити обсяги не лише виробництва, а й продажу своєї продукції та збільшити кількість робочих місць на підприємстві до 200 осіб.

Довідково:

ТзОВ “АКО Індастріс” займається виробництвом будівельних металевих конструкцій, виробництвом сталевої продукції і устаткування для свинарників. Основні напрямки діяльності на підприємстві є автоматична і ручна різка, лазерна різка, штампування, ручне зварювання, роботизованою зварювання, шліфування, гнучкі і формування труби, монтажні роботи. ТзОВ “АКО Індастріс” має виробничі потужності у 30 країнах світу зокрема: Німеччина, Китай, США, Великобританія та Чехія. Також компанія має дистриб’юторські відділи більш ніж у 40 країнах світу.