Головна Право У Львові повідомлено про підозру керівнику приватного підприємства за самовільне зайняття земельних...

У Львові повідомлено про підозру керівнику приватного підприємства за самовільне зайняття земельних ділянок

Ці ділянки використовувались для облаштування стоянки для автомобілів.

Працівники Управління захисту економіки Львівщини, слідчі Сихівського відділу поліції за процесуального керівництва Сихівського відділу Львівської місцевої прокуратури №1 встановили, що у 2017 році керівник приватного підприємства здійснив самовільне захоплення земельних ділянок в обласному центрі загальною площею у 0,63 га.

Так, 52-річний місцевий мешканець, не маючи жодних рішень органів виконавчої влади про передачу зазначених ділянок у власність чи надання у користування, самовільно використовував їх для розміщення автостоянки. Внаслідок цього власнику землі, територіальній громаді міста Львова, було завдано значної шкоди.  За оцінками експертів вартість самовільно зайнятих ділянок становить понад 7 000 000 гривень.

Керівнику приватного підприємства повідомлено про підозру у скоєнні правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 197-1 Кримінального кодексу України (самовільне   зайняття   земельної  ділянки та самовільне будівництво). Санкція статті передбачає покарання у вигляді штрафу від двохсот до  трьохсот  неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або арештом на строк до шести місяців.

Відділ комунікації поліції Львівської області,

за матеріалами УЗЕ у Львівській області