Головна Свято Громадську діячку Ірину Шуль зі сторіччям привітав Президент України

Громадську діячку Ірину Шуль зі сторіччям привітав Президент України

Сьогодні, 26 червня, відбулась урочиста академія з нагоди 100-річчя від дня народження Ірини Шуль.

Привітала ювілярку та вручила подяку Львівської ОДА заступник голови облдержадміністрації Оксана Стоколос-Ворончук.

«Ті роки, які ви прожили – це роки історії вашої боротьби і боротьби нашої держави. У вас позаду довгий нелегкий шлях. Але ви уміли на тому шляху знаходити щасливі моменти, свою сутність та тішитися Божою ласкою. Ваше життя – це цеглина, закладена в міцну основу майбутнього нашої країни. Ми маємо бути свідомі, що нам пощастило жити в один час із вами, і ми мусимо вчитися у вас бути достойними синами і доньками нашого народу», – привітала із знаменною датою ювілярку заступник голови Львівської ОДА Оксана Стоколос-Ворончук.

Привітав Ірину Шуль із 100-річним ювілеєм Президент України Петро Порошенко, лист від якого зачитали під час урочистостей.

«Шановна Ірино Михайлівно, прийміть сердечні вітання, сповнені людської шани та поваги з нагоди ювілею сторіччя від дня народження. Вдячний вам, що своєю громадянською позицією Ви утверджуєте нездоланний дух українців та несете віру у велике майбутнє нації. Ваш багатий життєвий досвід та мудрість дають наснагу і вчать нас героїзму та незламності. Щиро бажаю вам міцного здоров’я, добробуту, миру і Божої благодаті. З повагою, Президент України Петро Порошенко», – йдеться у повідомленні.

Довідково:

Ірина Б’єнько-Шуль (народилася 23 червня 1918 року в с. Вовче біля Перемишля) — український педагог, громадська діячка.

Є членом «Просвіти», «Союзу Українок», «Товариства Надсяння», «Львівської спілки політв’язнів України» та ін. та членом жіночого вокального ансамблю Львівської обласної спілки політв’язнів України — «Відгомін». 23 серпня 2013 року, з нагоди 22-ліття з Дня проголошення Незалежності України Ірині Шуль вручено нагороду «Почесний знак святого Юрія» за вагомий внесок у становлення української державності та активну громадську позицію.