Головна Економіка Підприємців Львівщини запрошують на тренінг з успішних кейсів залучення грантових коштів: реєстрація...

Підприємців Львівщини запрошують на тренінг з успішних кейсів залучення грантових коштів: реєстрація до 7 жовтня

12 жовтня, у Львові, Інвест офіс проведе тренінг «Підготовка проєктних пропозицій для участі в національних, регіональних та міжнародних грантових програмах».

Він розрахований на представників місцевого, регіонального та релокованого бізнесу Львівщини.

Учасники отримають практичні знання для успішного залучення грантових коштів.

Успішним досвідом з учасниками поділиться польський експерт з управління грантовими та бізнес-проєктами Кшиштоф Лонтка та експертка у сфері стратегічного й проєктного менеджменту Олеся Будко.

Серед питань, які розглянуть в межах заходу: пошук та моніторинг грантових конкурсів та програм, джерела фінансування, підготовка бізнес-плану, розробка ідеї проєкту, перевірка відповідності її програмним критеріям та пріоритетам, особливості визначення мети та завдань проєкту, виокремлення короткострокових результатів проєкту та довгострокових перспектив, розробка бюджету проєкту, налагодження системи комунікацій, пошук іноземних партнерів тощо.

З детальною програмою тренінгу можна ознайомитися за цим посиланням.

Подія триватиме з 9:15 до 18:15 год. Участь – безкоштовна, за попередньою реєстрацією до 7 жовтня включно.

Кількість учасників – обмежена. Місце проведення повідомлять індивідуально.

Захід реалізується в межах Проєкту «Підтримка підприємців і життєзабезпечення», який фінансується та впроваджується Програмою розвитку ООН (ПРООН) в Україні у співпраці з Львівською та Івано-Франківською міськими радами.

При виникненні додаткових питань можна звертатися до менеджерки Інвест офісу – Уляни Головенко, holovenko@gmail.com, +38(096)2748739.

Нагадаємо, що Інвест офіс на Львівщині відкрили 20 вересня. Він створений за ініціативи Львівської обласної військової адміністрації, Львівської міської ради та Бізнес-школи УКУ та підтримки ПРООН в Україні.

Новий офіс розширить бізнес-можливості для місцевих та релокованих підприємств у Львові та Львівській області.

Тут підприємці матимуть змогу швидко та оперативно дізнаватися про інвестиційні можливості регіону, програми підтримки для бізнесу, а також отримувати консультації з питань експортних можливостей.