Головна Економіка Понад 200 агровиробників Львівщини зареєстровані в Державному аграрному реєстрі

Понад 200 агровиробників Львівщини зареєстровані в Державному аграрному реєстрі

За 1,5 тижня з моменту запуску Державного аграрного реєстру в ньому зареєструвалося понад 3 тисячі аграріїв. Серед лідерів – Львівська, Київська, Кіровоградська та Вінницька області.

Про це розповів заступник Міністра аграрної політики та продовольства України з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Денис Башлик.

Станом на 24 серпня в Державному аграрному реєстрі зареєструвались 239 агровиробників Львівщини. Саме після реєстрації такі виробники матимуть змогу подати заявку з 1 вересня до 15 листопада на отримання підтримки, а саме на:

– бюджетну субсидію на одиницю оброблюваних угідь сільськогосподарського призначення у розмірі 3100 гривень на 1 гектар, але не більше 372 тисячі гривень для одного отримувача;

– спеціальну дотацію за утримання великої рогатої худоби (корів) усіх напрямів продуктивності у розмірі 5300 гривень на одну корову, але не більше 530 000 гривень для одного отримувача.

Наголошуємо, що отримувачами фінансової підтримки можуть бути як громадяни України, так і юридичні особи, засновниками яких є виключно фізичні особи — громадяни України.

«Вся інформація щодо агровиробника підтягнеться автоматично з реєстрів, які стосуються його діяльності: Державного земельного кадастру, Реєстру тварин та Державного реєстру речових прав.  Якщо не вдається самостійно здійснити реєстрацію, телефонуйте до департаменту агропромислового розвитку і ми вам зможемо допомогти в реєстрації в телефонному режимі», —зазначила директорка департаменту агропромислового розвитку Львівської обласної військової адміністрації Тетяна Гетьман.

Агровиробник може самостійно зареєструватись в Державному аграрному реєстрі на сайті www.ar.gov.ua,  вказавши номер мобільного телефону, електронну пошту та використовуючи електронний цифровий підпис.