Головна Економіка Мешканці Стебника вдячні за будівництво об’їзної міста

Мешканці Стебника вдячні за будівництво об’їзної міста

На вулиці Чорновола, що на околиці Стебника, облаштовують розмітку та дорожні знаки. Дорогу завершили ремонтувати, через два тижні  її відкриють для проїзду.

Про це повідомили у ЛОДА.

«Ця дорога є стратегічно важливою не лише для жителів Стебника, а сусідніх Трускавця, Уличного, Доброгостова без в’їзду у Стебник. Раніше люди мусили робити велике коло. Для них це велика незручність. На ремонт цієї дороги скерували близько 20 мільйонів гривень з державного бюджету. Працювали швидко, за місяць ремонт завершили», – зазначив голова Львівської ОДА Максим Козицький.

Дорожники розпушили старе покриття, облаштували щебенево-піщану основу та два шари асфальту.

“Ми понад 60 років добивались будівництва цієї дороги, яка відкрила друге дихання для нашого міста, – зазначив керівник ГО “Воля Громади”, мешканець Стебника Роман Уневич. – У травні цього року скерували лист-звернення до влади з проханням цю проблему вирішити. Дуже приємно, що чиновники нас почули. Дорогу збудували фактично з нуля, тепер Стебник стане більш розвантаженим, а люди зможуть комфортно і швидко добиратись до інших населених пунктів на роботу та в особистих потребах.”

Нагадаємо, на Дрогобиччині ремонтують ще один важливий автошлях «Дрогобич-Довголука», протяжністю 19 кілометрів . Ця дорога сполучає прилеглі курортні міста з міжнародним шосе «Київ-Чоп». Цьогоріч плануємо відремонтувати 5 кілометрів.

Оксана Буй