Головна Листи COVID-2019: Кам’янка-Бузька ЦРЛ заповнена на 70 %

COVID-2019: Кам’янка-Бузька ЦРЛ заповнена на 70 %

Кам’янка-Бузька центральна районна лікарня є одним із закладів в області, які надають медичну допомогу мешканцям, хворим на COVID-19. Сьогодні у медзакладі на лікуванні перебуває 70 хворих. Це люди, як з підтвердженим коронавірусом, так і з підозрою на інфекцію.

Кількість хворих зростає, адже ще місяць тому в медзакладі перебувало 55 пацієнтів. Сьогодні ж медзаклад заповнений на 70 %.

Попри те, що коронавірусна хвороба набирає обертів, заступник керівника закладу розповідає, лікарня готова приймати хворих. Медзаклад забезпечений засобами індивідуального захисту та медпрепаратами.

«На сьогодні ми маємо 50 точок доступу до кисню, а також 5 потужних концентраторів, які завдяки розгалужувачам можуть одночасно надавати допомогу двом пацієнтам»,- зазначив заступник директора Кам’янка-Бузької ЦРЛ Олег Волошин.

Поки медзаклад приймає лише ковідних пацієнтів, мешканці району, які мають гострий перебіг інших захворювань можуть звернутися у найближчі до них опорні заклади.

«Мешканці Кам’янка-Бузького району при гострих станах можуть звернутись у найближчу опорну лікарню. Це Бузька центральна районна лікарня, а також Лікарня швидкої допомоги, яка географічно найближча»,- зазначив керівник департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА Орест Чемерис.

Він додав, департаментом ще на початку пандемії було напрацьовано маршрути, куди пацієнт в час карантину може звернутися з різними патологіями.

«В першу чергу ми говоримо про ургентну патологію, оскільки планова госпіталізація, враховуючи епідситуацію  і зонування нашої області, є обмеженим. Якщо говорити про лікарні то є лікарні багатопрофільні, інтенсивного лікування, які зобов’язані  надавати допомогу пацієнтам з гострою патологією. Сьогодні ми акцентуємо на те, що максимально має бути забезпечена допопомога при невідкладних станах, а також всім пацієнтам з ковід»,-  додав Орест Чемерис.