Головна Листи Громада Бущини пікетуватиме Львівську обласну прокуратуру на захист Олега Коваля

Громада Бущини пікетуватиме Львівську обласну прокуратуру на захист Олега Коваля

Мешканці Буського району завтра о 09.00 годині під стінами Львівської обласної прокуратури влаштовують акцію протесту на підтримку затриманого голову Буської РДА Олега Коваля, якому правоохоронці інкримінують отримання хабара у вигляді талонів на паливо.

Сьогодні громада сіл Заводське, Чаниж, Стовпин, Переволочна та інших прийшли під стіни Буську РДА на акцію протесту проти свавілля правоохоронних органів.

Люди скандували: «Підстава!», «Геть свавіллю!», «Олег Коваль не винний!».

Підтримати Олега Коваля прийшли колишні бійці АТО, члени ГО «Всеукраїнської спілки учасників бойових дій в АТО «Побратими України».

На сесії Буської районної ради виступив місцевий священик зі села Заводське Теодозій, який від імені громади засудив затримання голови Буської РДА Олега Коваля і заявив, що справа проти Олега Коваля – є підставою.

У соцмережі оприлюднили, що ймовірною особою, яка пропонувала так званий «хабар» голові Буської РДА є Горон Тарас Олегович, за яким тягнуться десятки судових справ щодо стягнення заборгованості, виконавчих проваджень.

«Ну і звичайно цікаво, а де ж у цього боржника стільки коштів, щоб придбати ці талони? А все дуже просто – він разом із ще одним таким «дєятєлєм» заснували у Рівному фірму, де брали авансові платежі, але нічого не робили…Так тривало недовго і “контору” накрили, а цих “бізнесменів” взяли відповідні структури у «шістки»», – повідомив власник інтернет-сторінки «Буськ онлайн» Володимир Типило.

Нагадаємо, голову Буської РДА Олега Коваля затримали правоохоронці вчора, 4 листопада ніби через те, що той отримав «хабар» у вигляді талонів на паливо.