Головна Економіка Працівники 13 надбужанських підприємств отримають одноразові матеріальні допомоги

Працівники 13 надбужанських підприємств отримають одноразові матеріальні допомоги

У Буській районній філії Львівського обласного центру зайнятості здійснили нарахування одноразової матеріальної допомоги підприємствам, де працюють наймані працівники.

Про це Буський медіа портал проінформував директор Буської районної філії Львівського обласного центру зайнятості Степан Миляновський.

Нарахування відбулось згідно з постановою Кабміну від 9 грудня цього року. Постанова передбачає надання одноразової матеріальної допомоги найманим працівникам, які вимушено пішли на «карантинні канікули». Тобто скоротили тривалість робочого часу після запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів.

«Усього на Бущині заяви на отримання такої допомоги подали 13 підприємств, на яких загалом працює 438 найманих працівників. Ті, хто відповідав усім вимогам, свої одноразові матеріальні допомоги отримають. Суми нарахування для кожного працівника різні. Загальна сума виплат на Бущині складає 1 млн. 558 тис. 677 грн.», – розповів Степан Миляновський.

Виплата одноразової матеріальної допомоги здійснювалась у Буській районній філії ЛОЗЦ за рахунок коштів Державного бюджету України, передбачених у бюджеті Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття.

Нагадаємо, що 10.12.2020 р. набув чинності Закон України «Про соціальну підтримку застрахованих осіб та суб’єктів господарювання на період здійснення обмежувальних протиепідемічних заходів, запроваджених з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-22» від 04.12.2020 р. № 1071-ІХ (далі – Закон № 1071). Одноразова матеріальна допомога виплачується найманому працівникові, який на момент її отримання перебуває у трудових відносинах із суб’єктом господарювання, що подав відомості про такого працівника відповідно до абз. першого п. 3 Порядку. Одноразова матеріальна допомога СГ виплачується за заявами, отриманими міськими, районними і міськрайонними центрами зайнятості та філіями регіональних центрів зайнятості від СГ, які надійшли до 21 грудня 2020 р. включно.