Головна Політика На посаду Мурованського сільського голови зареєстровано 8 кандидатів

На посаду Мурованського сільського голови зареєстровано 8 кандидатів

Мурованська сільська територіальна виборча комісія Львівського району Львівської області своїми постановами зареєструвала 8 кандидатів на посаду Мурованського сільського голови. Про це повідомила начальниця відділу адміністрування Державного реєстру виборців апарату Львівської облдержадміністрації Зоряна Павлів.

Повторні вибори Мурованського сільського голови, за її словами, відбудуться в неділю, 24 січня 2021 року.

Усі зареєстровані кандидати є самовисуванцями, шестеро з них безпартійні, а двоє є членами політичних партій. Усі проживають в Мурованській сільській громаді Львівського району, причому у трьох населених пунктах: четверо є мешканцями с.Мурованого, троє – с.Ямполя і один – с.Сороки-Львівські.

Посадовиця додала, що наймолодшому з кандидатів цього місяця виповнилося 32 роки, найстаршому вдвічі більше – 64. Семеро з восьми кандидатів – чоловіки.

Нагадаємо, раніше сільська ТВК визнала Зіновія Петруха особою, обраною Мурованським сільським головою (на місцевих виборах 25 жовтня 2020 року), такою, що не набула повноважень Мурованського сільського голови, у зв’язку зі смертю 31 жовтня 2020 року.

Відтак, були призначені повторні вибори. Виборчий процес повторних виборів триває з 5 грудня 2020 року. Додамо, що станом на 30 грудня 2020 року у Мурованській сільській громаді мешкає 7210 виборців. Майже половина з них – 3552 – проживає в Мурованому. Решта в чотирьох інших населених пунктах – Ямполі (1546), Сороках-Львівських (1187), Гамаліївці (649) і Кам’янополі (276).

Більше новин з виборчої тематики на сторінці «Державний реєстр виборців. Львівщина».