Головна Економіка Ринок праці Львівщини: вакансій вдвічі більше, ніж безробітних

Ринок праці Львівщини: вакансій вдвічі більше, ніж безробітних

У січні-липні поточного року через службу зайнятості знайшли роботу понад 7,5 тисяч людей.

Чисельність зареєстрованих безробітних, які станом на 1 серпня цього року користувалися послугами Львівського обласного центру зайнятості з метою працевлаштування, становила 3780 осіб, з них 2579 отримували допомогу з безробіття.

У січні-липні поточного року через службу зайнятості знайшли роботу 7553 особи, у тому числі 5382 безробітних.

Професійним навчанням охопили 904 жителя області, з них – 413 осіб проходили вишкіл у Львівському центрі професійно-технічної освіти державної служби зайнятості. Ваучер для перепідготовки, спеціалізації, підвищення кваліфікації отримали 644 особи.

До тимчасової зайнятості залучили 252 безробітних, з них – 232 взяли участь у громадських роботах. Ще 367 осіб виконували суспільно корисні роботи.

База вакансій у перші дні серпня поточного року складалася із 8,4 тис. пропозицій працевлаштування. Середній розмір заробітної плати, зазначений у вакансіях, становив 11,8 тис. грн.

Допомогу щодо пошуку роботи можна отримати у будь-якому підрозділі Львівського ОЦЗ, консультаційна підтримка за телефоном «гарячої лінії» (032) 23 23 490, а також на офіційному телеграм-каналі Львівської обласної служби зайнятості @DCZ_Lviv. Із повним переліком вільних робочих місць і вакантних посад можна ознайомитися у закладці «Єдиний портал вакансій» інтернет-ресурсу Державної служби зайнятості, на сайті Львівського ОЦЗ та профілі «Львівський обласний центр зайнятості.» у соціальній мережі «Фейсбук».