Головна Листи В «Охматдиті» виходили передчасно народжену дитину вагою 700 грамів

В «Охматдиті» виходили передчасно народжену дитину вагою 700 грамів

У комунальному закладі Львівської обласної ради «Львівська обласна дитяча клінічна лікарня «Охматдит» виходили передчасно народжену дитину, яка народилася на 26 тижні вагітності і важила всього 700 грамів. Дівчинка з’явилася на світ в одному з пологових будинків Львова, а на 28 день життя потрапила в «Охматдит».

«У малятка діагностували некротизуючий ентероколіт (НЕК), який вдалося вилікувати медикаментозно, без оперативного втручання. Це захворювання, яке виникає внаслідок тяжкого ураження незрілого кишечника, яке спричинюється поєднаною дією кількох потенційно шкідливих чинників. НЕК є найбільш поширеним захворюванням шлунково-кишкового тракту.

Була і пневмонія. Дівчинка довший час знаходилася на штучній вентиляції легень. Не харчувалася два тижні, була на повному парантеральному харчуванні, за нею також постійно спостерігали хірурги», – розповіли в лікарні.

Після лікування та реабілітації дівчинці успішно провели процедуру лазерної корекції ретинопатії. Із вагою 3700 кг дитину виписали додому.