Головна Економіка Сьогодні у Львові стартував осінній Будівельний Форум

Сьогодні у Львові стартував осінній Будівельний Форум

Сьогодні, 3 жовтня, розпочав роботу осінній Будівельний форум, який об’єднав понад 100 учасників з 15 регіонів України та із-за кордону.

Двічі на рік, навесні та восени, провідні будівельні компанії, виробники будівельних матеріалів, архітектори, дизайнери та інженери збираються на Будівельному Форумі, щоб продемонструвати свої досягнення у будівельній сфері, ознайомити потенційних клієнтів з асортиментом своєї продукції та послуг, розширити дилерську мережу та обговорити актуальні та необхідні питання в колі друзів та партнерів.

Участь у відкритті взяв голова Львівської обласної державної адміністрації Олег Синютка.

«Мені дуже приємно, що на Львівщині відбуваються такі чудові події. Адже економіка сьогодні показує дуже хорошу динаміку. Дуже важливо, що на форумі такого масштабу ми будемо не тільки свідками презентації спеціалізованої продукції, але й матимемо дуже добру дискусію. Дискусію, на яку ми запросили архітекторів районів, ОТГ, керівників всіх дотичних структур, які причетні до процесу бідівництва. Ми будемо сьогодні свідками найкращих взірців, найкращих пропозицій, але нам сьогодні дуже важливо, щоб влада всіх рівнів продемонструвала можливості для легкого ведення бізнесу та його швидкого розвитку », – зазначив очільник Львівщини.

Окрім того, Олег Синютка додав: “Я дякую учасникам за те, що ви сьогодні репрезентуєте державу, яка живе, розвивається. Державу, яка впевнено дивиться у майбутнє”.

Зазначимо, що триватиме Будівельний Форум до 6 жовтня.

Упродовж кількох днів у Виставковому центрі “Південний-EXPO” відбуватимуться цікаві семінари, онлайн-презентації, акції та розіграші.

Осінній Будівельний Форум – будівельна подія Західної України, яка об’єднує всі основні напрями галузі та демонструє новації будівельної індустрії України та всього світу, показує весь будівельний цикл від архітектурного проекту до кінцевого спорудження об’єкта.