Головна Економіка У Львові вилучено кальянний тютюн орієнтовною вартістю 900 тисяч гривень

У Львові вилучено кальянний тютюн орієнтовною вартістю 900 тисяч гривень

Співробітниками податкової міліції Головного управління ДФС у Львівській області в рамках проведення заходів по операціях «Акциз-2019» та «Рубіж» було встановлено, що у готельному комплексі м. Львів в одному із приміщень здійснюється зберігання з метою подальшого збуту та збут тютюнових виробів без жодних дозвільних документів (ліцензії).

Реалізація товару здійснювалась згідно з попереднім замовленням, в тому числі і через інтернет оголошення. Жодних фіскальних чеків, чи документів про походження тютюнових виробів не видавалось.

За результатами проведених заходів припинено вказану незаконну діяльність, вилучено та передано на матеріальне зберігання тютюнові вироби ‒ кальянний тютюн різних торгових марок: Sherbetli, Dalu, Димок, Танжир, Daim, Luna, Fumari, Verginiya, Just smoke, Argelini, Rave, Jibiar, Пелікан, Вулкан, Duft, Darkside, Mazaya, Cultt, Fumari lite орієнтовною вартістю 900 тисяч гривень.

Стосовно правопорушника складено протокол за ч.1 ст.164 Кодексу України про адміністративні правопорушення, який скеровано до суду.