Головна Економіка У Львові стартував Весняний діловий форум

У Львові стартував Весняний діловий форум

Захід спрямований на розвиток бізнес-середовища України, обговорення питань мікро- та макроекономіки, монетарної політики та економічної ситуації в Україні загалом в умовах значних історичних викликів.

Сьогодні, 24 травня, у Львові відбувається Весняний діловий форум. Захід об’єднав представників органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, провідних банківських установ та інституцій, успішних підприємців, які зацікавлені в економічному розвитку України.

Привітав присутніх керівник департаменту економічної політики Львівської ОВА Степан Куйбіда.

«Сьогодні хочу привітати вас і подякувати від імені начальника Львівської ОВА Максима Козицького. Перш за все за те, що ви – стійкі, жодна економічна криза, початок війни, ковід, повномасштабне вторгнення не зламали вас. Дякую вам за віру в державу, за те, що не чекаєте змін, а самі є змінами. Так, сьогодні складно, але як звучить меседж нашого форуму – «Тримаємо стрій – віримо в перемогу». Звичайно, вороже іпсо завжди працюватиме проти нас, але коли ми з вами зустрічаємось на подібних майданчиках, можемо поділитись труднощами, разом з тим і успішними кейсами – ми здатні до прогресу попри все. Сьогодні ми маємо багато крутих кейсів в різних галузях: виробництво сучасної техніки, оновлення матеріально-технічної бази профтех закладів та інше – зміни відбуваються і я бажаю вам сьогодні поділитись цим, отримати цікаву інформацію, а можливо ідея та пропозиції», – зазначив він.

«Весняний діловий форум» – це бізнес-форум, який організовують  з 2009 року. Цьогоріч з міркувань безпеки він відбувається у вигляді вебінару.

Учасники заходу обговорюватимуть приклади успішних проєктів, реалізованих в Україні як міжнародними, так і місцевими компаніями – лідерами відповідних ринків.  Обміняються досвідом власники компаній, присутні мають змогу отримати практичні рекомендації щодо уникнення ризиків і помилок на шляху реалізації проєктів.

Завданнями Форуму є:

  • обговорення питань мікро- та макроекономіки, монетарної політики та економічної  ситуації в Україні загалом в умовах значних історичних викликів;
  • висвітлення перспектив реформування економічної та соціальної сфер, а також можливостей ведення підприємницької діяльності в Україні за стандартами Європейського Союзу та світовими стандартами у період Четвертої промислової революції;
  • розгляд експертних досліджень щодо використання людського капіталу в період значної еміграції та сильної демотивації старіючого населення України;
  • інформування про ситуацію у фінансовому та банківському секторах України, етапи реформування та зміни цього сектора в умовах цифрової ери;
  • вивчення прикладів успішних проєктів, що реалізовані в Україні як міжнародними, так і місцевими компаніями – лідерами відповідних ринків.

Також під час форуму організували благодійний аукціон в межах ініціативи «Пташки Перемоги».