Головна Листи У Львові презентують виставку колажів про дітей, які одужали після лікування раку

У Львові презентують виставку колажів про дітей, які одужали після лікування раку

У четвер, 30 травня, напередодні Дня захисту дітей, благодійний фонд «Запорука» презентує ілюстровані колажі про маленьких пацієнтів, які одужали після лікування раку в комунальному закладі Львівської обласної ради «Клінічний центр дитячої медицини» («Західноукраїнський спеціалізований дитячий медичний центр»).

Відкриття виставки відбудеться у виставковому просторі ТРЦ Forum Lviv за участю героїв та героїнь ілюстрацій, керівників фонду «Запорука» і Клінічного центру дитячої медицини.

Початок о 12:00 год.

«У своїх спогадах про хворобу діти згадували, хто був поруч та підтримував їх у процесі одужання, не давав втрачати сили й мотивацію, що допомагало долати виклики тяжкого захворювання. На основі їхніх історій та фотографій з домашнього архіву українські ілюстраторки створили колажі, які підкреслюють унікальність кожної дитини та її кола підтримки.

10 різних історій, 10 унікальних ілюстрацій, які об’єднані спільним гаслом: «Ми сильні, коли ви поруч!». Ця виставка – про силу кожної дитини, яка пройшла або долає зараз шлях лікування онкологічного захворювання, проживаючи дві війни одночасно. Виставка триватиме до 31 червня», – розповіли організатори.

Акредитація для ЗМІ на презентацію виставки триває до 29 травня за тел.: 067 209 57 54 або @Daria_Comms (телеграм).

З 2014 року фонд «Запорука» допомагає маленьким пацієнтам Західноукраїнського спеціалізованого дитячого медичного центру. Відвідувачі виставки і всі небайдужі теж можуть підтримати дітей, які зараз лікуються, зробивши благодійний внесок за ПОСИЛАННЯМ.