Головна Економіка Украпошта планує збудувати перший в Україні поштово-логістичний центр

Украпошта планує збудувати перший в Україні поштово-логістичний центр

Питання щодо будівництва першого в Україні поштово-логістичного центру обговорили 19 листопада під час виробничої наради у Львові.

З робочим візитом до Львівської дирекції Укрпошти прибуло керівництво генеральної дирекції підприємства та керівники двох структурних підрозділів головної структури – Інформаційно-розрахункової дирекції та Дирекції оброблення та перевезення пошти.

На порядку денному було обговорення доцільності будівництва поштово-логістичного центру та перехід до сучасної поштової інфраструктури. Як зазначив керівник Укрпошти Ігор Ткачук, сучасний ринок диктує свої вимоги, тому будівництво надсучасного сортувального центру сьогодні – це перш за все потреба. «Для того, щоб споживач вчасно отримував свою кореспонденцію, посилки чи газети, ми повинні змінити технології обробки поштових відправлень та модернізувати виробничий процес. Тому до будівництва поштово-логістичного центру ми повинні підійти дуже серйозно. Наш візит до Львова надасть можливість прийняти правильне рішення, поставити завдання науковцям розробити технологічну частину, а також оглянути ділянку під будівництво сортувального центру», – сказав він.

Презентацію для учасників наради провів в.о. директора Львівської дирекції Укрпошти Микола Ростов, який показав, в яких умовах працює дирекція сьогодні і які зміни очікують підприємство в цілому після будівництва сортувального центру. Доцільність, шляхи вирішення проблемних питань, зони обслуговування та географічне розташування сортувального центру учасники наради мали змогу наочно побачити на презентованому слайд-шоу.

Новозбудований сортувальний центр має обслуговувати 8 областей України Західного напрямку та дозволить суттєво скоротити терміни пересилання кореспонденції та вантажів, зменшити витрати на перевезення пошти, оптимізувати мережу логістики в зоні обслуговування тощо.

Підсумовуючи зустріч, учасники дійшли згоди, що для запуску процесу будівництва доведеться провести ще не одну виробничу нараду, але це вже початок поштових перетворень.