Головна Економіка У Буському районі з початку року запрацює фабрика з виробництва тарної упаковки...

У Буському районі з початку року запрацює фабрика з виробництва тарної упаковки та будівельних матеріалів

11 листопада відбулася зустріч голови райдержадміністрації Петра Мороза з директором Львівського регіонального центру з інвестицій та розвитку Олегом Кахновцем, його заступником Романом Пилипчуком, українськими представниками інвестора з Республіки Австрія. 

Йшлося про зацікавлення австрійських партнерів у відкритті на теренах Буського району фабрики, яка виготовлятиме тарну дерев’яну упаковку та будівельні матеріали. 
На сьогодні проводиться робота по укладенню угод з місцевими постачальниками сировини, триває підготовка до проведення остаточних переговорів та підписання договору. 
Реконструкція приміщень, де буде розміщена фабрика, триватиме близько двох місяців, і вже в кінці січня 2016 року має розпочатися виробничий процес. На початковому етапі буде створено 100 робочих місць.
Голова райдержадміністрації Петро Мороз під час зустрічі висловив інвесторам свою всебічну підтримку та обіцяв сприяння у вирішенні усіх проблемних питань, якщо ті виникатимуть у процесі налагодження роботи фабрики.