Головна Економіка В Буськи зростає заборгованість по сплаті соцвнеску

В Буськи зростає заборгованість по сплаті соцвнеску

2090

3 липня під головуванням прокурора Буського району Володимира Рекшинського відбулася Львівській області, управління Пенсійного фонду України у Буському районі, районної ради та керівника апарату РДА з питання погашення заборговано сплати єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхміжвідомча нарада за участю начальника відділу державної виконавчої пужби районного управління юстиції, представників Буської ОДПІ ГУ Міндоходів, голови оргованості зі державне соціальне страхування.

Забігаючи наперед, зазначимо, що ситуація досить складна, адже ця заборгованість серед юридичних осіб становить 1403570, 99 грн, а серед фізичних осіб-підприємців – від 66400,03 грн. І, що найгірше, упродовж 2013 року та поточного періоду 2014 простежується її зростання.

На нараду запросили керівників Буського ДЛГП "Галсільліс", СП "Олнова", ПП "Олімп Плюс" та фізичних осіб-підприємців, аби ті пояснили причини та обставини, в яких опинились. Боржники, які мають недоїмку зі сплати єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування, у свою чергу запевнили, що найближчим часом заборгованість погасять.

Відтак за результатами наради прийняли постанову, яку скерували для виконання керівникам контролюючих органів. А В.Рекшинський повідомив, що бере справу під свій особистий контроль.

Ірина ГАЄВСЬКА