Головна Економіка В пункті пропуску “Грушів” працівники митниці вилучили 200 літрів глінтвейну

В пункті пропуску “Грушів” працівники митниці вилучили 200 літрів глінтвейну

На кордоні працівники митниці вилучили 200 літрів глінтвейну

Сьогодні, 08.12.2020, вночі в міжнародному пункті пропуску для автомобільного сполучення «Грушів-Будомєж» працівники Галицької митниці за незаконне переміщення вилучили 200 літрів вина.

Так, громадянин України, 30-річний мешканець Чернівецької обл., прибув у пункт пропуску з Республіки Польщі. Під час митного контролю автомобіля «MERCEDES Sprinter» у працівників митниці виникли підозри про можливе приховування товарів від митного контролю. Автомобілдь скерували в місце поглибленого оглду транспортних засобів та товарів. Там в салоні авто митники знайшли 200 пляшок вина ємністю один літр кожна. Під час усного опитування громадянин України про наявність будь-яких товарів та предметів не заявив, проте після митного огляду товар визнав своєю власністю.

На такий товар встановлено обмеження щодо ввезення громадянами на митну територію України. Так, громадяни, які досягли 18-річного віку, можуть ввозити алкогольні напої на митну територію України в ручній поклажі або супроводжуваному багажі без сплати митних платежів та без письмового декларування у таких кількостях із розрахунку на одну особу: 5 літрів пива, 2 літри вина, 1 літр міцних (із вмістом спирту більш як 22 %) алкогольних напоїв.

За ознаками ст. 471 Митного кодексу України складено протокол про порушення митних правил. Предмети правопорушення вилучено. Справу скерують до суду.

Галицька митниця ДФС