Головна Економіка Виробники галузі тваринництва Львівщини отримали 7500000 гривень фінансової підтримки

Виробники галузі тваринництва Львівщини отримали 7500000 гривень фінансової підтримки

Фінансову підтримку в сумі 7,5 млн. грн отримали 107 суб’єктів господарювання у вигляді дотації за утримання 3000 корів.

Серед отримувачів є 32  фізичних осіб-підприємців, які зареєстровані  сімейними фермерськими господарствами та 75 юридичних осіб різних форм господарювання.

Про це повідомили в департаменті агропромислового розвитку Львівської облдержадміністрації.

Дотація за утримання корів усіх напрямів продуктивності є одним із напрямів фінансової підтримки, передбачених Комплексною програмою підтримки та розвитку сільського господарства у Львівській області на 2021-2025 роки (із змінами) на період воєнного стану.

Нагадаємо, що дотацію нараховували у розмірі 2500 грн за кожну наявну  на 01 квітня поточного року корову, але не більше 125 тис. грн одному суб’єкту господарювання, а отримувачами  її є власники великої рогатої худоби, які утримують 5 і більше корів, ідентифікованих та зареєстрованих відповідно до законодавства.

Як зазначила директорка департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації Тетяна Гетьман, Львівщина – єдина серед областей України передбачила підтримку  своїх виробників галузі тваринництва у такий складний час, особливо мікро- і малих товаровиробників.

«Сподіваємось, що ця підтримка суттєво вплине на стабілізацію поголів’я корів і виробництво молока, та стимулюватиме реєстрацію нових сімейних фермерських господарств», – наголосила Тетяна Гетьман.