Головна Економіка У Буську завершують ремонт моста через річку Полтву

У Буську завершують ремонт моста через річку Полтву

Дорожники завершують ремонт мостового переходу на автомобільній дорозі Т-18-06 Рівне – Млинів – Берестечко – Буськ – Перемишляни. Міст пролягає через річку Полтва у місті Буськ.

“Міст побудували у 1962 році, його довжина 54 метри. Через відсутність перехідних плит мостовий перехід від ваги габаритного транспорту почав руйнуватися.На ремонт виділили понад 13 мільйонів гривень з державного бюджету. Станом на сьогодні дорожники провели більшість робіт, зокрема демонтували старе огородження,  колесовідбійники,  накладну плиту.  Влаштували шафові стінки, перехідні плити та лежні, нову накладну плиту, тротуари, мостове бар’єрне і перильне огородження. Також простелили  два шари асфальтобетонного покриття”, – зазначив заступник голови Львівської ОДА Юрій Бучко.

Окрім того, влаштували гідроізоляцію та водовідведення з проїжджої частини моста. Для завершення робіт необхідно облаштувати сходову клітку та пофарбувати прогонову будову і берегові укоси. Ремонт виконує підрядна організація ТзОВ “Волинська мостобудівельна компанія”.

За словами підрядника, після ремонту міст буде безпечним для проїзду великогабаритного транспорту.