Головна Економіка У Львові дві юридичні особи заплатять по 170 тисяч гривень за нищення...

У Львові дві юридичні особи заплатять по 170 тисяч гривень за нищення пам’яток

Відповідно до рішення адміністративної комісії при виконкомі ЛМР щодо порушення законодавства про охорону історичної спадщини, на двох юросіб накладено штраф у розмірі 170 тис. грн. Крім того, штрафні санкції у розмірі по 1700 грн наклали на ще п’ятьох порушників – фізичних осіб, власників квартир.

Зокрема, по 170 тис. грн доведеться заплатити ТзОВ «Кам’яниця №5» за проведення ремонтних робіт з демонтажем тиньку та перегородок у нежитлових приміщеннях будинку на вул. Краківській, 5 і ОСББ – за прибудову та надбудову будинку на вул. Котляревського, 47.

Ще п’ять власників квартир заплатять штраф за перепланування та влаштування дверей на місці вікна (пл. Ринок, 25/3), влаштування полівінілхлоридних дверних блоків (вул.Стрийська, 38/1 та 1а), пробиття горищного перекриття та влаштування сходів (вул.Староєврейська, 10) і заміну габаритів віконних прорізів на вул. Архипенка, 32 та на вул. Зеленій, 53.

Нагадаємо, адміністративна комісія при виконавчому комітеті ЛМР щодо порушення законодавства про охорону історичної спадщини працює з 2018 року.