Головна Економіка З вересня на Львівщині стартують аукціони з приватизації об’єктів держмайна

З вересня на Львівщині стартують аукціони з приватизації об’єктів держмайна

На приватизацію виставлять державне майно, що не входить до переліку об’єктів критичної інфраструктури та не використовується в оборонному секторі.

«Ухвалення закону №7451 є вагомим кроком для вдосконалення процесу приватизації. Приватизація дозволить державі зосередитися на більш ефективному управлінні стратегічними підприємствами, обороні та формуванні політики, надавши бізнесу можливість інвестувати в активи та перетворювати їх на працюючі, ефективні компанії», – зазначають у Фонді держмайна України.

Приватизація враховує нагальні потреби підприємців та відбудеться за зручними й пришвидшеними процедурами. Як і раніше, процедура торгів проходитиме на базі платформи електронних аукціонів Прозорро.Продажі.

Бізнес може самостійно ініціювати приватизацію об’єктів державної власності. Для цього потенційні покупці мають надіслати лист у довільній формі на адресу регіонального відділення Фонду державного майна України у Львівській області.

Зразок для листа про ініціювання приватизації об’єктів державної форми власності.

Інвестиційне меню приватизації Львівської області. 

«Перетворення непрацюючих та збиткових державних активів на сучасні та ефективні підприємства сприятиме відновленню бізнес-активності у регіоні. Приватизація – це ефективний інструмент для досягнення цілей тривалого економічного зростання. Створення нових виробництв, а також додаткових робочих місць є вирішальним фактором для економічного відновлення Львівської області», – додають у Фонді держмайна України.

Перелік доступних об’єктів для приватизації у Львівській області, а також детальна інформація про них доступні за посиланням