Головна Економіка Збереження та відновлення лісів – один із основних пріоритетів обласної влади, –...

Збереження та відновлення лісів – один із основних пріоритетів обласної влади, – Андрій Білоус

Наступні роки стануть часом масштабного лісовідновлення на Львівщині. Це пріоритет Львівської обласної ради. Для цього будуть закладені відповідні кошти, ресурси та проведені всі необхідні для цього заходи. З боку лісівників ми розраховуємо на відповідну підтримку та фахову роботу.

Про це зазначив перший заступник голови Львівської обласної ради Андрій Білоус під час засідання щодо підведення підсумків роботи комунальних лісогосподарських підприємств Львівщини за 2017 рік та перспективи розвитку галузі на найближчі роки.

«В області реалізується масштабний проект з будівництва на базі ДП «Львівський лісовий селекційно-насіннєвий центр» Державного агентства лісових ресурсів України надсучасного насіннєвого центру з потужністю 6 мільйонів саджанців на рік., – розповів Андрій Білоус. –  Тому звертаюся сьогодні до лісівників всіляко сприяти та допомоги в питанні реалізації цього важливого для лісовідновлення проекту».

Також вітаючи присутніх учасників засідання, перший заступник облради наголосив, що впродовж останнього часу на підприємствах «Галсільлісу» відбуваються позитивні зміни.

«Ми часто зустрічаємося та розмовляємо з експертами та фахівцями лісової галузі. Думаю, ми рухаємося в правильному напрямку. Кілька днів тому у Львові відбулося засідання Комітету Верховної Ради з аграрної політики, яке було присвячено проблематиці лісової галузі. Хочу зазначити, що ті пропозиції щодо розвитку лісового господарства області були почуті та є сподівання, що вони будуть враховані під час розробки законодавчих актів та стратегічних програм», – зауважив Андрій Білоус.