Головна Економіка У Львові 21 січня відбудеться земельний аукціон з продажу прав оренди на...

У Львові 21 січня відбудеться земельний аукціон з продажу прав оренди на земельні ділянки державної власності

У вівторок, 21 січня відбудеться земельний аукціон з продажу прав оренди земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної форми власності (за межами населеного пункту).

Місце проведення: м. Львів, вул. Сахарова,46. Початок торгів о 11.00 год. Реєстрація учасників земельних торгів в день проведення з 08-00 год. до 10-40 год. за адресою: м.Львів, вул. Сахарова, 46.

До продажу права оренди на земельних торгах пропонується право оренди земельних ділянок, що розташовані:

– на території Краковецької селищної ради Яворівського району Львівської області. Площа ділянки, що пропонується на торгах – 6,65 га. Цільове призначення: для ведення фермерського. Стартовий розмір річної орендної плати – 1163,84 грн, вартість одного гектару ділянки -174,88 грн.

Детальніше ознайомитися з запропонованим лотом можна за посиланням.

– на території Краковецької селищної ради Яворівського району Львівської області. Площа ділянки, що пропонується на торгах – 18,65 га. Цільове призначення: для ведення фермерського господарства. Стартовий розмір річної орендної плати – 3923,42 грн, вартість одного гектару ділянки –  210,33 грн. Детальніше ознайомитися з запропонованим лотом можна за посиланням.

–  на території Новосільської сільської ради Городоцького району Львівської області. Площа ділянки, що пропонується на торгах – 1 га. Цільове призначення: для ведення товарного сільськогосподарського виробництва. Стартовий розмір річної орендної плати – 688,16  грн.  Детальніше ознайомитися з запропонованим лотом можна за посиланням.

–  на території Новосільської сільської ради Городоцького району Львівської області. Площа ділянки, що пропонується на торгах – 17,1239 га. Цільове призначення: для ведення товарного сільськогосподарського виробництва. Стартовий розмір річної орендної плати – 7321,51  грн., вартість одного гектару ділянки – 427,56  Детальніше ознайомитися з запропонованим лотом можна за посиланням.