Головна Життя У Львові рятувальники вправлялись у ліквідації пожежі в оперному театрі. Відео

У Львові рятувальники вправлялись у ліквідації пожежі в оперному театрі. Відео

25 вересня рятувальники Головного управління Державної служби з надзвичайних ситуацій у Львівській області провели пожежно-тактичні навчання із організації взаємодії пожежно-рятувальних підрозділів ГУ ДСНС України у Львівській області під час гасіння пожежі у будівлі Національного академічного театру опери та балету імені Соломії Крушельницької.

Навчання відбулися за участі керівництва театру, місцевої пожежної команди, персоналу, пожежно-рятувальних підрозділів ГУ ДСНС України у Львівській області та екстрених служб Львова.

Такі навчання провели з метою відпрацювання взаємодії між охороною, адміністрацією, інженерно-технічним персоналом театру та пожежно-рятувальними підрозділами ГУ ДСНС України у Львівській області при евакуації і рятуванні потерпілих та гасінні пожежі у будівлі.

Згідно з легендою навчань, під час концерту в вечірній час в підвалі будівлі оперного театру спрацювала автоматична установка пожежної сигналізації. Токсичний дим швидко поширився з сходових кліток підвалу, поступово заповнюючи димом підвал, перший та вище розташовані поверхи оперного театру.

Персонал закладу помітив задимленість та одразу сповістив про це пожежний пост театру, який за допомогою первинних засобів пожежогасіння намагався самостійно подолати пожежу. Глядачі з будівлі евакуйовані, проте в приміщеннях ймовірно знаходиться інженерно-технічний персонал (до 10 осіб), котрий самостійно вийти з будівлі не зміг та їх місцезнаходження невідоме.

За лічені хвилини після надходження інформації про пожежу в теарті до місця виклику за підвищеним номером виклику прибули пожежно-рятувальні підрозділи м. Львова.

Рятувальники оперативно провели розвідку пожежі в будівлі оперного театру. Працюючи в апаратах захисту органів дихання у складі ланок газодимозахисної служби вогнеборці ретельно оглянули усі приміщення, знайшли потерпілих і вивели, на свіже повітря.

Згодом умовну пожежу успішно ліквідували. Приміщення театру ще раз перевірили на наявність потерпілих. По завершенню усіх робіт оголосили ліквідацію пожежі.

Після завершення практичної фази навчань усіх учасників зібрали для підведення підсумків тренувань.  Перед рятувальниками виступив заступник генерального директора театру Тарас Курчик, який високо оцінив дії рятувальників та наголосив на важливості таких спільних тренувань.

Львів: рятувальники вправлялись у ліквідації пожежі в оперному театрі (ВІДЕО,ФОТО)Львів: рятувальники вправлялись у ліквідації пожежі в оперному театрі (ВІДЕО,ФОТО)Львів: рятувальники вправлялись у ліквідації пожежі в оперному театрі (ВІДЕО,ФОТО)