Головна Життя На Львівщині стартував Український Жіночий Конгрес

На Львівщині стартував Український Жіночий Конгрес

28 вересня, розпочався Український Жіночий Конгрес, на який з’їхалися представники ООН, Народні депутати, науковці, громадські активісти із різних областей України.

Конгрес передбачає дискусійні платформи, публічні лекції та живу бібліотеку.

У дискусійній панелі “Як впливає гендерна рівність на суспільний розвиток” взяв участь голова Львівської ОДА Олег Синютка.

“Троє із чотирьох моїх заступників та дві третини керівників департаментів – це жінки. Ми запрошували на роботу кращих. Ті, хто сьогодні веде вперед Львівщину, чотири п’ятих – це золоті медалісти та люди, які мають червоні дипломи. Успішність Львова зумовлена перебуванням на посадах жінок. Це був підбір не за статевої ознакою, а за розумом і вмінням. Жодна жінка за професійністю не поступається чоловікам. Це тренд завтрашнього дня. Стосовно традицій Галичини – це можна поєднувати із трендами сучасності”,- наголосив Олег Синютка.

Мета конгресу – створити дискусійні майданчики для обговорення ідей, принципів та переваг партнерства між жінками та чоловіками.

“Лише спільно, разом ми можемо щось змінити. зокрема щодо тих уявлень, яке побуту в суспільстві. в більшості європейських країн розвиток технологій сприяє активності жінок. вибір жінки на користь сім’ї гадають чоловікам розвиватися професійно. треба приділити увагу тому, щоб дати жінкам можливість працювати вдома, а для цього потрібно міняти законодавство, зокрема кодекс законів про працю. окрім того, ми можемо переймати досвід розвинутих країн, які уже знайшли варіанти вирішення таких питань”, -переконана заступник Міністра закордонних справ України з питань європейської інтеграції Олена Зеркаль.

Зазначимо, що дискусії та лекції Конгресу присвячені подоланню гендерних розривів у соціально економічній сфері, гендерно орієнтованого бюджетування, нових можливостей для українок у підприємництві.