Головна Політика Ми переможемо не лише силою зброї, але вірою, красою і впевненістю, –...

Ми переможемо не лише силою зброї, але вірою, красою і впевненістю, – Олег Синютка під час проекту “Українські Амаzонки”

27 вересня у Міжнародному аеропорту “Львів” імені Данила Галицького у межах мистецького проекту “Українські Амаzонки” відбувається унікальний етнопоказ за участі жінок-учасниць бойових дій на Сході України, волонтерок та військових журналісток.

Присутніх привітав голова Львівської обласної державної адміністрації Олег Синютка.

“Я би дуже хотів, щоб неймовірна сьогоднішня атмосфера передалась тим, хто за тисячі кілометрів від Львова дає нам можливість відчувати світо, дає можливість відчувати мирне життя. За сьогоднішній і завтрашній день треба подякувати українському воїну, українському солдату, армії, яка боронить нашу державу”, – зазначив очільник Львівщини.

Окрім того, він додав: “Немає жодного сумніву, що ми переможемо. І немає жодного сумніву, що кожен клаптик української землі повернеться знову під контроль української держави. І над Луганськом, Донецьком, Сімферополем і Севастополем замайорить наш синьо-жовтий прапор. Ми переможемо не лише силою зброї, але вірою, красою і впевненістю, бо ми – Україна”.

Відтак, учасниці продефілювали у вбранні з вишитими мотивами відомих українських дизайнерів та у старовинних строях з колекцій традиційного вбрання з різних регіонів України.

Окрім того, у межах заходу представили експозицію 20 картин 7 сучасних живописців з усієї України.

“Я хочу, щоб самі Амаzонки вірили у цей проект. Якщо вони повірять, що він саме для них, для піднесення їхнього настрою, то тільки тоді він буде мати продовження. Я дякую їм. Дай Боже, щоб у нашій Україні і надалі були такі люди, які є нашою совістю, честю і гідністю. Низький їм уклін за все”, – наголосила радник Міністра інформаційної політики України з питань міжнародної інформаційної комунікації Марина Соботюк.

У приміщенні аеропорту розмістили мурали “Українські Амаzонки”, на яких зображено сучасних жінок-військових у строях з Півночі, Півдня, Заходу та Сходу України.

Зазначимо, що захід організували з метою підтримати моральний дух військових та провести урочистості до Дня захисника України, який святкують 14 жовтня.