Головна Життя Секрет удачі

Секрет удачі

Іноді видається, що усі люди поділяються на везунчиків і невдах, адже комусь  постійно щастить, а в когось завжди немовби чорна полоса. Чому так? Над цим питанням ламали голови не лише філософи у всі віки, але й учені різних країн, досліджуючи історію перемог, а також особистості успішних людей. Зрозуміло, не всім вдається самореалізуватись і стати видатним. Але, з іншого боку, кожен може знайти свій секрет успіху та везіння. Як от бущанка Марія Франкович, котра кілька років поспіль бере участь в акціях мережі магазинів  "Рукавичка" та виграє цінні призи.

Вперше Марія Василівна отримала приз від "Рукавички" чотири роки тому. День 21 листопада 2009 року  запам'ятала назавжди, адже повірила у щасливий випадок і жереб удачі випав саме на неї. Коли у ма­газині міста Буська їй вручили  порохотяг "SАMSUNG" – радості не було меж, бо вперше за усе життя такий сюрприз, і тільки за те, що зробила в "Рукавичці" корисну для дому покупку, а чек  кинула  у спеціальну скриньку.

"Відтоді азарт взяв своє, – розповідає Марія Василівна – і, як учасник програми лояльності "Родина", почала уважно стежити за акціями. Це не складно, – продовжує жінка, – адже уся інформація є в рекламних буклетах, де і розписані умови участі. Наприклад, придбати на певну суму солодощі, воду чи вино, а потім у визначену годину і день прийти в магазин, де проходитиме жеребкування".

Марія Франкович  так захопилась, що у січні 2011 року  знову стала переможницею, отримавши від "Рукавички" серти­фікат на 500 гривень. Навіть свого сина Романа за­лучила, і йому також цього дня пощастило, адже виграв сертифікат на 300 гривень. Відтак разом по­повнили сімейний бюджет на 800 гривень, за які при­дбали в магазині товар.

Минув рік – і знову Марія Василівна виграла в подарунок газову плиту. "Навіть сини спочатку не повірили, коли зателе­фонувала, аби приїхали її забирати, – сміється жінка, – довелось переконувати, що це не жарт".

Здавалось, що удача просто переслідує п.Марію. Минуло кілька місяців, і бущанка, придбавши набір посуду, отримує скатертину". Річ також потрібна у домі, як і  порохотяг та газова плита. Але Марія Василівна  не зупиняється на досягнутому.

"Дехто каже, що ніколи не виграє, а я  запитую: "А ви граєте?" Ні? То чому нарікаєте?" – каже пенсіонерка з Буська, якій вдається за­в­дяки своїй впевненості в перемозі чудово по­повнювати сімейний бюджет та свій дім такими потрібними речами.

Недарма кажуть, що думки матеріальні. От і треба думати тільки про позитив, налаштовувати себе на удачу і вона обов'язково прийде. Тому зараз, напередодні 8 Березня, Марія Франкович збирається у "Рукавичку" до Львова, де відбудеться розіграш автомобіля. Що ж, побажаємо їй успіху! Нехай щастить!

Ірина ГАЄВСЬКА