Головна Життя Шана ювіляру – фронтовику, журналісту, громадському діячу

Шана ювіляру – фронтовику, журналісту, громадському діячу

У РНД у рамках просвітницької акції проекту "Цікава людина. Портрет зблизька" відбулася зустріч з ветераном Другої світової війни, колишнім журналістом районної газети, громадським активістом Віктором Пилиповичем Борозенцем, якому  9 березня виповнилось 90 років.

 

Ювіляра привітали керма­ни­чі району Володимир Замроз та Володимир Сай, керівник управ­ління соцзахисту на­се­лення  Ва­силь Стецик, керівник відділу куль­тури і туризму Люд­мила Ці­хоцька, редактори район­­них ЗМІ Леся Дацко та Микола Іванців.

 

Віктор Пилипович, який пе­ре­­жив два голодомори та Другу світову війну, розповів про свій жит­тєвий шлях, участь у боях та поранення, поділився досвідом, адже й досі не покидає громад­ської діяльності. Чудові україн­ські мелодії у виконанні ама­торів художньої самодіяльності про­звучали як глибока та щира шана ювіляру за його життєву позицію, простоту та скромність.

Цікаву зустріч на високому рівні про­фесійно підготували праців­ники відділу культури РДА, зокрема – Оксана Стецик та Леся Вовк.

(Вл.інф.)