Головна Життя Степан Чапля – наш захисник

Степан Чапля – наш захисник

Упродовж 9 днів біля старовинної дерев'яної каплички у Переволочній збиралися люди, щоб вимолити у Матері Божої заступництва для України. Завершальний день молитовного марафону о. Степан Собків розпочав величальним псалмом до Пресвятої Богородиці. Разом з усіма підносив молитву до неба за єдність України Степан Чапля, який з 4 березня перебував у зоні АТО (шістнадцята вертолітна бригада м.Дніпропетровськ).

За фахом Степан (на знімку вгорі справа) висококваліфікований будівельник. Він разом з іншими односельчанами сумлінно трудився на спорудженні нового храму у нашому селі. А коли сталася біда на Сході, на клич України першим із села пішов захищати Батьківщину. «В обіймах батька-матері, рідних друзів блякнуть жахіття війни, і водночас ще відчутнішою стає потреба захистити свою землю від ворогів», – ділиться роздумами оборонець України. Отець Степан благословляє його на щасливу службу. Науковець, автор поетичних збірок «Молитва мовою чужою», «Вибране», «Антирими», Степан Андрусяк адресує солдату свій вірш «Захисникам України».

Вустами неба і землі говорить поет. І нема людини, яка б не змогла мову серця серцем зрозуміти. У нев'янучий букет гордості і шани захисникові землі вплітаються дзвінкоголосі дитячі голоси

Мине кілька днів, і Степан знову поїде захищати Україну. Нехай Пресвятая Богородиця захистить усіх наших бійців від куль і защедрить їхні долі своїми багатими милостями. А ми будемо молитися за них, аби вони живими повернулися якнайшвидше додому.

Любов ГУДЗЬ, с.Переволочна