Головна Життя В області ініціювали створення Альянсу творчої молоді

В області ініціювали створення Альянсу творчої молоді

Створено: 08 червня 2018.

Днями більше 50-ти громадських організацій, культурних фондів, творчих спілок, волонтерських та соціальних об’єднань задекларували наміри створити потужну громадську ініціативу – Альянс творчої молоді.

За ініціативи керівництва Львівського палацу мистецтв, понад 50-ть громадських організацій підписали меморандум про співпрацю, розвиток сучасної культури та мистецтва на Львівщині, а також задекларували спільні наміри щодо популяризації культурно-мистецького центру та реалізації спільних проектів та ініціатив на базі палацу мистецтв.

В перспективі дана ініціатива повинна об’єднати близько 150 громадських організацій, які спільно працюватимуть над розвитком культури, творчості, сучасного та креативного мистецтва, збереження національної ідеї, пам’яті та ідентичності, історичних цінностей, українських традицій та принципів демократичного суспільства, реалізацією масштабних арт – проектів, програм та старт-апів.

Підписати меморандум та увійти до Альянсу творчої молоді можуть громадські організації, асоціації, благодійні фонди, творчі спілки, фундації, що представляють культурні, мистецькі, соціальні, волонтерські, освітні кола.

Контакти – Володимир Місяйло, тел.: 068 360 22 03, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..