Головна Інтерв'ю У Буському районі будуть виключати світло без попередження

У Буському районі будуть виключати світло без попередження

У Буському районі за останні дні часто вимикається світло в цілях енергозбереження, через ремонт енергоблоку №3 на Запорізькій АЄС. Перебої у світлі можуть тривати до середини грудня.

На Львівщині, як і по всій Україні застосовують графіки аварійних відключень в обсязі 2800 МВт – на величину дисбалансу потужності в Об’єднаній енергетичній системі України.
 

«Наразі відключення відбуваються по розпорядженню НЕК «Укренерго», як тільки нам дають команду – одразу припиняється енергопостачання, – зазначив черговий диспечер Буського РЕМ.У нас зараз введений в дію графік аварійних вимкнень в районі з 1 по 10 чергу сумарною потужністю 120 МВт. Перша черга вимкнень в районі розпочинається кожного дня, з 8 години ранку. У кожній черзі світло вимикатимуть на дві години. Коли буде встановлено чіткий графік вимкнень, щоб попереджати людей завчасно, наразі поки що не відомо». 

За словами чергового диспечера, проблеми з енергопостачанням мають вирішити до середини грудня, а до цього часу перебої зі світлом неминучі. Дисбаланс утворився внаслідок аварійного ремонту енергоблоку №3 на Запорізькій АЄС, 19 енергогенеруючих одиниць на теплових електростанціях а також через низькі запаси вугілля на складах теплоелектростанцій, недостатність гідроресурсів, збільшення споживання через зниження в Україні температури зовнішнього повітря.
 

Роман Матвіюк
/"Буський медіа-портал"/