Головна Інтерв'ю Медики Бущини не отримали жодних доплат за роботу з хворими на коронавірус

Медики Бущини не отримали жодних доплат за роботу з хворими на коронавірус

Медики інфекційного відділення Буської центральної районної лікарні, що у селі Ріпнів, які борються з коронавірусом на Бущині, за більше місяця роботи, поки не отримали жодних доплат до зарплати.

Таку інформацію повідомив керівник КНП “Буська ЦРЛ” Володимир Замроз:

– Медичний заклад працює. Інфекційне відділення у селі Ріпнів повністю перепрофілювали для надання допомоги хворим з підозрою та підтвердженими випадками коронавірусної інфекції. Засобами захисту медики наразі забезпечені. Але працюємо, як на фронті. Ще 9 серпня ми подали документи і заключили договір з Національною службою здоров’я України по надані послуги стаціонарної допомоги по коронавірусу. З того часу й донині все тихо. Вже більше місяця наші медики працюють з хворими на коронавірус і не отримують жодних доплат. Окрім цього, ми хворих лікуємо за їхні кошти, а це суми дуже великі, які б мала покривати по договору НСЗУ.

Як розповів перший заступник голови Буської РДА Богдан Гринишин, ймовірно, що на наступному тижні, все ж надійде від НСЗУ доплата біля 5 млн. грн. по звіті за серпень.

– Справа в тім, що доплати відбуваються після детальної перевірки відповідних профільних комісій НСЗУ. Наша лікарня має договір з НСЗУ про надання відповідного переліку послуг, їх можна знайти на відповідному сайті з детальними цифрами. Те, що люди платять самі за лікування, це реальна картина. Ми підтримуємо медиків, щоб їм дали доплати. Але треба вимагати гроші в НСЗУ згідно договору. Сподіваюсь, що наступного тижня це питання буде вирішене. Ви знаєте, що змінилися урядові команди, люди в міністерстві, є працівники, які не звикли в такому оперативному режимі працювати в умовах пандемії. Тому все це внормується і все буде добре.

Загалом від початку карантину на Бущині зафіксовано 178 випадків захворювання на коронавірус, з них 137 одужало, ще 41 хворіють. За вчорашній день нові випадки були зафіксовані у смт.Красне та у селі Кути. У інфекційному відділенні Буської ЦРЛ, що у селі Ріпнів, перебувають на лікуванні близько 30 осіб.